Dílna Šikulka 2021

Dílna Šikulka v roce 2021 pořádala jak pravidelné kurzy, tak víkendové workshopy.

Pravidelné kurzy v dílně probíhaly během „uzávěr“ systémem  konzultací kurzistů s lektorkou, někdy jen čistě on-line, materiál a návody byly rozesílány poštou. Snažili jsme se rukodělné kurzy zachovat, což se k naší velké radosti podařilo. Mnoho víkendových workshopů však bylo z důvodu koronaviru zrušeno.  Takžéž už druhým rokem plánovaná výstava Chvála Háčkování. Výstava je opět přesunuta na jaro 2022.

Dílna Šikulka fungovala v době uzávěr nově také ve facebookové skupině Šikulka – tvůrčí dílna pro děti a dospělé, kde proběhlo on-line formou mnoho volných tutoriálů/worskhopů a kreativních výzev. Souběžně byly spuštěny také on-line kurzy na různá témata. Skupina nasbírala během několika měsíců přes 600 členů.

Až od září 2021 již běžely kurzy a workshopy standartně, v souladu s dodržováním platných opatření. Kapacita kurzu Korálkování pro začátečníky a pokročilé byla k naší velké radosti naplněna a vznily dvě tvůrčí skupinky. Proběhlo několik víkendových vorkshopů, několik vánočních dílen a kreativní sraz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *